Vstávat ve 4 ráno, dát se do gala a ještě ze sebe něco smysluplného dostat v 6 ráno ve Snídani s Novou? Jak jsme se s tím popraly můžete vidět zde>>

Večerní vystoupení nám jdou lépe. 

 

Naše první titulka! Celé jaro 2022 nás můžete najít na všech výdejnách Mall.cz, zkrátka se tak trochu "válíme" na pultech.

Pokud katalog nestihnete sehnat fyzicky, můžete si celý rozhovor s námi přečíst i zde>>

 

V září 2021 jsme byly pozvány do divadla, jako hosté Jana Krause. Byl to velký zážitek spojený s obrovskou nervozitou. Příprava v podstatě nula, jdete rovnou do akce, před sál plný diváků.

Po kliknutí na odkazy můžete zhlédnout část, která se vysílala i v televizi. "Otázky", které nám byly položeny před vystoupením a "Co v Krausovi nebylo". Nevystřihli nás ani kousek. Přejeme příjemnou zábavu!

 

Před vánočními svátky roku 2020 jste nás mohli vidět v pořadu SAMA DOMA. Naše první televizní vystoupení bylo spojeno z velkým vykročením z komfortní zóny.

Seriál Královny pořádku jsme začaly natáčet na jaře 2021, tak už se teď před kamerou cítíme trochu lépe. Nicméně živé vysílání je vždy výzva a obrovský respekt a nervozita. 

Organizace domova je úzce spjata s naším duševním stavem, byt či dům, který obýváme, zrcadlí naše prožívání. „Když se zbavíte nepotřebných předmětů a nastolíte řád, prožijete znatelnou úlevu,“ popisují Lucie Kocman a Pavlína Štefanová.

Potkaly se jako manažerky luxusních kosmetických značek, během první vlny pandemie si ale založily vlastní podnikání, které pod názvem O domovē organizuje domácnosti. Celý článek najdete zde >> 

 

Většinou přichází klient za námi a přichází s nějakým problémem. Například nám řekne: Není mi doma dobře, byla jsem zvyklá na manažerskou práci, do toho mám teď dvě děti, najednou to doma nefunguje a úplně přesně nevím proč.

Ve věcech mám chaos a nevím si rady s tím, jak si doma udržet pořádek, a to je náš klient. První fází naší spolupráce je tedy pohovor, kdy se snažíme zjistit, co je za problém. Je to málo prostoru? Je to špatně řešená logistika v domácnosti? Jsou to zajeté rituály, které nefungují? Celý článek najdete zde >> 

 

Říkáme jim české Marie Kondo a neuvěřitelně nás baví i jejich seriál Královny pořádku, který můžete sledovat na Mall.tv. Od té doby, co je znám, mám doma stále uklizeno a nic nehledám. Věřím, že to tak budete mít taky. Lucie Kocman jsme se ale zeptaly, které věci jí kromě organizování dělají v těchto dnech radost.

1. Láska. Ta, kterou mi denně ukazují moje děti a můj muž. Dělá mě lepším člověkem a nutí mě věci přehodnotit a zamyslet se. Celý článek najdete zde >>