Naše první titulka! Celé jaro 2022 nás můžete najít na všech výdejnách Mall.cz, zkrátka se tak trochu "válíme" na pultech.

Pokud katalog nestihnete sehnat fyzicky, můžete si celý rozhovor s námi přečíst i zde>>

 

V září 2021 jsme byly pozvány do divadla, jako hosté Jana Krause. Byl to velký zážitek spojený s obrovskou nervozitou. Příprava v podstatě nula, jdete rovnou do akce, před sál plný diváků.

Po kliknutí na odkazy můžete zhlédnout část, která se vysílala i v televizi. "Otázky", které nám byly položeny před vystoupením a "Co v Krausovi nebylo". Nevystřihli nás ani kousek. Přejeme příjemnou zábavu!

 

Před vánočními svátky roku 2020 jste nás mohli vidět v pořadu SAMA DOMA. Naše první televizní vystoupení bylo spojeno z velkým vykročením z komfortní zóny.

Seriál Královny pořádku jsme začaly natáčet na jaře 2021, tak už se teď před kamerou cítíme trochu lépe. Nicméně živé vysílání je vždy výzva a obrovský respekt a nervozita. 

Organizace domova je úzce spjata s naším duševním stavem, byt či dům, který obýváme, zrcadlí naše prožívání. „Když se zbavíte nepotřebných předmětů a nastolíte řád, prožijete znatelnou úlevu,“ popisují Lucie Kocman a Pavlína Štefanová.

Potkaly se jako manažerky luxusních kosmetických značek, během první vlny pandemie si ale založily vlastní podnikání, které pod názvem O domovē organizuje domácnosti. Celý článek najdete zde >> 

 

Většinou přichází klient za námi a přichází s nějakým problémem. Například nám řekne: Není mi doma dobře, byla jsem zvyklá na manažerskou práci, do toho mám teď dvě děti, najednou to doma nefunguje a úplně přesně nevím proč.

Ve věcech mám chaos a nevím si rady s tím, jak si doma udržet pořádek, a to je náš klient. První fází naší spolupráce je tedy pohovor, kdy se snažíme zjistit, co je za problém. Je to málo prostoru? Je to špatně řešená logistika v domácnosti? Jsou to zajeté rituály, které nefungují? Celý článek najdete zde >> 

 

Říkáme jim české Marie Kondo a neuvěřitelně nás baví i jejich seriál Královny pořádku, který můžete sledovat na Mall.tv. Od té doby, co je znám, mám doma stále uklizeno a nic nehledám. Věřím, že to tak budete mít taky. Lucie Kocman jsme se ale zeptaly, které věci jí kromě organizování dělají v těchto dnech radost.

1. Láska. Ta, kterou mi denně ukazují moje děti a můj muž. Dělá mě lepším člověkem a nutí mě věci přehodnotit a zamyslet se. Celý článek najdete zde >>