Jaké to je v Show Jana Krause?

Uf, je to za námi. Byly jsme si sednout na proslulý červený gauč a ustály jsme to. Wau. No řeknu vám, nervozita tedy byla. Na druhou stranu musím však zpětně uznat, že to byl také obrovský zážitek. Kdybychom za sebou neměly jarní natáčení seriálu Královny pořádku, asi bych ze sebe nevypravila vůbec nic. I když si v této show někdy člověk připadá, že ani nic říct nemá. On vlastně hodně mluví právě pan Kraus. A koho zajímá, jak se to celé seběhlo, nechť čte dál.

Otázky „před“ si můžete poslechnout zde>>

Jak se to celé událo?

Lucie se jednou zmínila o našem projektu člověku, který panu Krausovi vybírá hosty. A ejhle, asi jim někdo vypadl, protože o tom, že jsme pozvány jako třetí host na představení, jsme se dozvěděly ve čtvrtek, tedy 5 dní předem. Lucie mi to volala večer, sotva jsme uspali děti, nebo spíš děti nás. Úplně mě to probralo, musela jsem si dát normálně panáka.

Bylo nám řečeno, že nám bude volat tzv. rešeršista, neboli člověk, který panu Krausovi připravuje podklady pro setkání. Zrovna jsme si objednaly oběd v dosti hlučné restauraci, když zavolal. Lucie pilně odpovídala na všetečné otázky a já do sebe házela jídlo, abych ji mohla posléze vystřídat. To by bylo.

Lucie dříve veřejně vystupovala mnohem více, než já, takže nelenila a domluvila nám na úterý návštěvu u našeho dvorního kadeřníka Romana Šnajdrvinta, nejlepší make-up artistku Ivanu Tokarskou a zapůjčení šatů od módní návrhářky Zuzany Kubíčkové. To vše se slovy, že hlavně musíme dobře vypadat. A já si naivně myslela, že jde hlavně o to, co člověk řekne. No nic.

Den D

Byly jsme celý den opravdu v nejlepších rukách, ale vůbec jsme netušily, co nás čeká. Do show jdete opravdu na blind, my jsme jen věděly, že pan Kraus bude chtít nějakou praktickou ukázku naší práce a to jsme si tedy v zákulisí lehce připravily. Jinak nic nevíte, jako vůbec nic. Celou dobu jsme měly možnost sledovat skrz obrazovku, co se děje na jevišti. Což nás ještě víc dělalo nervózními. Když konečně přišel náš čas, myslela jsem, že omdlím, ale Lucie byla naprosto v klidu a po chvíli jsem se uvolnila dle hesla „Uvolněte se prosím“ i já.

Pan Kraus byl na nás asi hodný, mě trochu štvalo, že nás nepustil moc ke slovu, já jsem fakt chtěla i něco říct! Ale úspěch je, že z nás nevystřihli ani kousek, co nebylo v hlavním přenosu pro televizi, to dali do „Co jste neviděli v show Jana Krause„, takže my jsme spokojené a těšíme se na další výzvy!

Mějte se krásně,

Pavlína

Pavlína Štefanová
Je nadšená organizátorka domovů, Home Stagerka a interiérová fotografka. Spolu s Lucií Kocman vytvořily projekt O domovē. Pomáhají vnést do každého domova systém a harmonii. Jsou autorky internetového seriálu Královny pořádku.
Komentáře